Mikołaje na rowerach 2014

Pewnie każdy mieszkaniec Trójmiasta choć raz minął się z tradycyjnym (12 edycji!) grudniowym przejazdem Mikołajów na Motocyklach.
Mikołaje na Rowerach to młodsza, ale równie ciekawa i radosna impreza. I przede wszystkim, z racji środka transportu, bardziej dostępna.

Następnym razem pojadę z nimi!

„Mikołaje na rowerach” to przede wszystkim: zima, rower, szczytny cel i mikołaje. Staramy się uświadamiać, że rower to fantastyczny pojazd bez względu na pogodę, a przy okazji wspieramy potrzebujących. Mimo różnych warunków, z frekwencji jesteśmy bardzo zadowoleni. Jak widać, zawieje i zamiecie śnieżne nie wystraszyły naszych dzielnych rowerzystów – Roger Jackowski, współorganizator
Źródło: Trojmiasto.pl

Taka ilość Mikołajów nie mogła pozostać obojętna dla środowiska. I oto efekty: jeszcze zanim wyjechali, pojawił się pierwszy tej zimy porządny śnieg, zahaczający chwilami o grad.

Mikolaje Na Rowerach 2014

Już myślałam, że ze zdjęć nici (bałam się zamoczyć pożyczony aparat), ale na szczęście z wielkim startem poczekali aż pogoda nieco się uspokoi.

Mikolaje Na Rowerach 2014

Mikolaje Na Rowerach 2014  Mikolaje Na Rowerach 2014  Mikolaje Na Rowerach 2014  Mikolaje Na Rowerach 2014  Mikolaje Na Rowerach 2014  Mikolaje Na Rowerach 2014

Z pozdrowieniami dla właściciela sympatycznego Łosia ze zdjęcia w nagłówku. Zdecydowanie muszę nauczyć się częściej podchodzić do ludzi z aparatem :)


Źródło: Trójmiasto.tv

 

Więcej informacji oraz całą masę zdjęć i filmów z przejazdu znajdziesz na Facebooku.

  • Maciej Rutecki

    Przejazd był świetny, choć od Sopotu momentami mocno sypało. Ale w kupie zawsze raźniej. :-)

    • Warunki mieliście wyjątkowe. Musiała być świetna zabawa :)

  • sharky

    super chustki z zębami rekina i uśmiechem – czy ktos wie gdzie można to nabyć?

    • Niestety nigdzie podobnej nie widziałam :(