Rowerzystka w sieci

Dziś krótki wpis organizacyjny, w sam raz na nowy rok (nie, nie dotarło do mnie jeszcze że jest już luty).
Ponieważ wpisy nie zawsze pojawiają się regularnie, podsunę wam kilka sposobów, aby być na bieżąco, a nawet załapać się na posty przedpremierowo : )
A może już odwiedzacie mnie w którymś z miejsc poniżej?

fb-logo2

Mam wrażenie, że Facebook w pewnym momencie mi się „przejadł”. Owszem, zaglądam, owszem, codziennie, ale nie obawiajcie się zalewu postów. Możecie jednak liczyć na cynk o nowych tekstach na blogu i od czasu do czasu ciekawe linki z tematyki miejskiej czy rowerowej.
Pokaż profil na Facebook.pl

GP-logoBo podobno ludzie z niego korzystają :)
Pokaż profil na Google+

RSS-icon

Kanał RSS
Z tego co wiem ten sposób nadal ma spora grupę fanów. Sama byłam zwolennikiem, dopóki nie odkryłam…

BL-logo

który gorąco polecam przede wszystkim osobom, które śledzą kilka, kilkanaście lub więcej blogów. W skrócie: bardzo prosty i wygodny system zbierania najnowszych postów ze wszystkich śledzonych stron. Nawet tych, które jakoś nie chciały współpracować z czytnikiem RSS. Korzystam od dawna i nie wyobrażam już sobie wchodzić na wszystkie te blogi pojedynczo.
Pokaż mój blog na Bloglovin

Instagram-logo2Po Blog Forum Gdańsk postanowiłam dać mu szansę, i sama się zdziwiłam jak bardzo mnie wciągnął. Różnej maści zdjęcia z miasta, z roweru, po prostu z życia. Jedyne miejsce, w którym mieszam treści blogowe z prywatnymi.
Pokaż profil na Instagram

Gdzieś tam jeszcze majaczy Twitter, ale na razie tylko siedzę i paczę co inni piszą.

Na chwilę obecną to chyba wszystko. Którą z opcji wybierasz? :)